Sensene ™

Sensene ™ to środek wspaniały pod każdym względem. Środek do prania chemicznego Sensene ™ można stosować uniwersalnie w nowoczesnej branży tekstylnej i skórzanej. Prace nad Sensene ™ od samego początku były nastawione na zadowolenie klienta i dopieszczenie jego zmysłów.

 1. ZMYSŁ piękna

  Środek czyszczący Sensene ™ ma dużą moc rozpuszczania i w niezawodny sposób usuwa plamy z różnych tkanin. Zapobiega odbarwieniom i zachowuje żywe kolory wypranych tkanin.

  ZMYSŁ natury

  Sensene ™ jest środkiem na bazie modyfikowanego alkoholu, który jest z natury biodegradowalny i ma niską toksyczność dla środowiska wodnego, a zatem stanowi przyjazną dla środowiska metodę prania chemicznego.

  ZMYSŁ dotyku

  Sensene ™ jest delikatny dla tkanin i powoduje stosunkowo niewielkie gniecenie się materiału, co ułatwia prasowanie. Dzięki temu dotyk tkanin pranych z użyciem Sensene ™ jest wspaniały.

  ZMYSŁ biznesu

  Sensene ™ realizuje prosty i inteligentny proces: tkaniny szybciej wysychają, a cykle prania maszyn są krótsze. Ponadto proces czyszczenia wymaga mniejszej ilości energii dzięki prawidłowej destylacji, a proces wstępnego wywabiania plam można ograniczyć, co ułatwia prasowanie, gdyż tkaniny słabiej się gniotą. Wszystko to oszczędza nie tylko czas, ale i Twoje pieniądze.

  ZMYSŁ zapachu

  Sensene ™ pozostawia przyjemny i czysty zapach na wypranych tkaninach. Stabilna formuła utrzymuje czystość maszyny pralniczej, minimalizując gromadzenie się bakterii i powstawanie nieprzyjemnego zapachu.