Pralnia samoobsługowa Speed Queen ®

 1. Masz małe mieszkanie i problem z suszeniem?

 2. Masz dużą rodzinę i mnóstwo prania na co dzień?

 3. Wracasz z obszernym praniem z wakacji?

 4. ... a może Twoja pralka w domu właśnie się zepsuła?

Jeśli tak to pralnia samoobsługowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 1. Pranie w pralkach od 8 do 20 kg ładowności w ciągu ok. 30 min.

 2. Suszenie w dużych suszarkach przemysłowych od 15 do 30 min.

 3. Jakość prania nieporównywalnie większa niż w urządzeniach domowych.

 4. Super detergenty!

Pralnia samoobsługowa Speed Queen ® w Olkuszu - Profesjonalna jakość prania za rozsądną cenę - profesjonalny przemysłowy sprzęt, wygodne miejsce do odpoczynku podczas prania, doskonała jakość detergentów, przyjemny design, sterylne warunki - gwarancja dezynfekcji, przyjemna atmosfera. Niezwykła atmosfera i wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Poczuj niezwykłą atmosferę, wygodę pralni i jej otoczenia, przyjazną infrastrukturę - bliskość sklepów, bezpłatne WiFi w lokalu.
› Regulamin

 1. NOWOŚĆ

  W Speed Queen ® używamy ozonowanej wody ponieważ dbamy o Ciebie, Twoje ubrania i planetę

 2. NOWOŚĆ

  Dzięki aplikacji Speed Queen ® pranie staje się jeszcze łatwiejsze. Łatwość obsługi dla użytkowników pralni. Ta nowoczesna pralnia samoobsługowa zapewnia satysfakcjonujący sposób korzystania ze sprzętu. Korzystanie z aplikacji Speed Queen ® jako bezgotówkowej metody płatności może skutkować dla użytkownika premiami i nagrodami

  Dlaczego warto korzystać z aplikacji Speed Queen ®?

  • Otrzymasz powiadomienia o zakończeniu prania
  • Zdobywasz nagrody na przyszłe wizyty w pralniach
  • Planujesz budżet na miesięczne wydatki na pranie
  • Sprawdzasz aktualną dostępność urządzeń (poprzez zakładkę PRALKI w aplikacji)
  • Masz dostęp do całodobowej pomocy technicznej na czacie
  • Unikasz dodatkowych wycieczek do bankomatu

  Po zainstalowaniu aplikacji klienci mogą:

  • Zobaczyć dostępne maszyny
  • Płacić za pranie
  • Zdobywać punkty nagrody na kolejne wizyty w pralni


Nasze usługi:

 1. PRANIE

  Proces prania odbywa się w wodzie. Pralki automatycznie dozują detergenty, więc nie ma konieczności przynosić własnych proszków i płynów. Mamy do dyspozycji 4 programy prania: wełna, delikatne, kolor oraz białe. Pranie trwa około 30 min. Do Twojej dyspozycji czeka 5 nowoczesnych pralek: dwie pralki o załadunku 10 kg, dwie o załadunku 15 kg i jedna duża pralka, która pomieści aż 20 kg prania naraz. Obsługa sprzętu jest niezwykle intuicyjna i prosta. Płatności (gotówką, zbliżeniowo bądź kartą stałego klienta) dokonujemy w centralnym systemie płatności znajdującym się po lewej stronie pralek.
  Ważne! - w pralni obowiązuje zakaz prania akcesoriów zwierzęcych, tkanin z sierścią zwierzęcą, tkanin z różnego rodzaju smarami, oraz tkanin nasączonych substancjami łatwopalnymi.

 2. SUSZENIE

  Suszarki suszą bez zagnieceń i bez kurczenia tkanin - należy jednak pamiętać, aby załadować suszarkę maksymalnie do zaznaczonej na drzwiczkach suszarek czerwonej kreski z napisem MAX i wybrać temperaturę suszenia podobną lub wyższą o 10 stopni niż dopuszczalna temperatura prania. Nasze suszarki są niezwykle nowoczesne, suszą delikatnie nie gniotąc i nie uszkadzając tkanin. Odpowiednio poskładane pranie po suszeniu nie wymaga już późniejszego prasowania. Jeden cykl suszenia trwa 15 min, natomiast optymalny czas suszenia to 30 min (za wyjątkiem grubych kocy, kołder, poduszek itp., które wymagają dłuższego suszenia). Do dyspozycji mają Państwo 4 suszarki - każda o ładowności do 15 kg. Płatności za suszenie dokonujemy w centralnym systemie płatności znajdującym się po prawej stronie od suszarek.
  Ważne! - do suszarek należy wkładać wyłącznie dobrze odwirowane pranie.

 3. KARTA STAŁEGO KLIENTA

  Karta chipowa Speed Queen ® upoważnia do zniżek na pranie i suszenie. Jej zakupu możemy dokonać w centralnym systemie płatności, który znajduje się w pralni. Kartę można wielokrotnie doładowywać dowolną kwotą.

 4. CENNIK OGÓLNY

  • Pralka 10 kg - 24 PLN / 22 PLN z kartą stałego klienta
  • Pralka 15 kg - 38 PLN / 35 PLN z kartą stałego klienta
  • Pralka 20 kg - 50 PLN / 46 PLN z kartą stałego klienta
  • Suszarka 15 kg - 12 PLN / 10 PLN z kartą stałego klienta
  • Karta Speed Queen - 40 PLN / 20 PLN na karcie do wykorzystania